HOME_01_4_ORO_big3

Firmast

VALPAINT S.p.A. on juhtiv Itaalia firma dekoratiiv-värvide ja pinnakatete turul.

VALPAINT S.p.A. asutas aastal 1988 selle tegevdirektor Ferdinando Sarti. Seda peetakse üheks kõige arenenud Itaalia ettevõtetest tehnoloogilisel tasemel oma äärmiselt kaasaegsete laborite tõttu, mis tuginevad  ekspert keemikute ja tehnikute partnerlusele, et luua avangardistlike värve ja lakke.

VALPAINT loob kvaliteetseid silmatorkavaid ja uuenduslikke värve, austades samal ajal keskkonda. Käesolevasse tootevalikusse kuuluvad mitmevärvilised värvid ja pinnakatted, eriefektidega vee baasil värvid, mineraalõlipõhised krohvid ja katted, et luua antiikseid efekte, ja paljud muud tooted nagu ilusad šabloonid ja spetsiaalsed instrumendid.

VALPAINT S.p.A. omab tugevat turupositsiooni Itaalias, tänu keerulisele müügivõrgule, ja välismaal, tänu turustajate ketile ja mitmetele oma filiaalidele, mida juhivad spetsialiseerunud töötajad. VALPAINT müügi poliitika on ennekõike klientide nõuete täitmine pakkudes uusi, uuenduslikke ja funktsionaalseid tooteid, mis võimaldavad tootjal ja tarbijal tegema koostööd täiuslikus harmoonias.

Meie teenused seetõttu keskenduvad kliendile.

Kontakt

Küsimuste korral võite meiega julgelt ühendust võtta. Saada see meile aadressil alari@renaissance.ee

Verkur OÜ

Reg nr: 11232541

Aadress: Ringtee tn 26 Tartu Estonia
Telefon: +(372) 56 903 808
E-post: alari@renaissance.ee